Porażka Azotów w szlagierze

Po 30 minutach meczu na szczycie grupy pomarańczowej pomiędzy Orlen Wisłą Płock i Azotami-Puławy był remis po 15. To z pewnością zapowiadało bardzo emocjonującą drugą połowę. Emocji w niej jednak nie było. Przynajmniej nie przysporzyli ich zawodnicy Azotów-Puławy.

Po zmianie stron podopieczni Daniela Waszkiewicza rzucili jedynie 6 bramek, tracąc przy tym aż 16. Tym samym spotkanie to zakończyło się wynikiem 31:21 na korzyść Orlen Wisły Płock.

Orlen Wisła Płock – Azoty-Puławy 31:21 (15:15)

Orlen Wisła: Wichary, Morawski – Racotea 5, Daszek 4, Źabić 4, de Toledo 4, T. Gębala 3, Mihić 3, Duarte 2, Ghionea 2, Ivić 1, Obradović 1, Piechowski 1, Tarabochia 1, M. Gębala, Krajewski

Azoty-Puławy: Bogdanov, Koshovy – Podsiadło 6, Seroka 5, Skrabania 3, Masłowski 2, Gumiński 1, Jurecki 1, Panić 1, Prce 1, Titow 1, Ostroushko, Grzelak