Bez Stopera


Chcemy przyjrzeć się różnym pomysłom na życie, to jest nasz główny cel. A jak dobrze wiecie, dla wielu sport właśnie się z tym wiąże. Ta audycja to spotkania z tymi znanymi, ale również i nieco bardziej zapomnianymi dyscyplinami. Z tym znanymi sportowcami, ale także i tymi o których po prostu się nie mówi. My to zmienimy 😉 jedno jest pewne!!! Nie zabraknie ludzi, którzy mają w sobie sportową energię i chcą się nią podzielić z innymi. A no i najważniejsze, nie zawsze będziecie mieć do czynienia ze sportowcami. W każdy wtorek tuż po 20:00, po prostu spotykamy się na godzinę i rozmawiamy przy dobrej kawie. A tak właściwie to Maciek Saran rozmawia 😉

BEZ STOPERA – 2019-03-19

Gościem Maćka Sarana był Łukasz Kuzioła. Rozmawialiśmy o startach w Mistrzostwach Świata Służb Mundurowych oraz wielu innych zawodach w których Łukasz miał okazję brać udział. Nie zabrakło także wzmianki o planach na przyszłość, jednak za dużo zdradzić nie mogliśmy. W każdy razie nie była to jego ostatnia wizyta w radiowym studiu. Wróci szybciej niż myślicie.

BEZ STOPERA – 2019-03-12

W tym odcinku powróciliśmy do pływania i tego w jaki sposób ten rodzaj aktywności jest w stanie poprawić nasze samopoczucie.

BEZ STOPERA – 2019-03-05

Bieg Zielonych Sznurowadeł już na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych organizowanych w naszym mieście, ale i nie tylko. Rok rocznie do Puław zjeżdżają się także biegacze z najodleglejszych zakątków Polski. O zmaganiach, które jeszcze przed nami opowiedziały Maryla Miłek i Elżbieta Krawczyk z Fundacji BezMiar.

BEZ STOPERA – 2019-02-26

Kilka dni temu o przejściu na emeryturę poinformował dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Antoni Rękas. To była więc doskonała okazja do tego aby porozmawiać jak MOSiR zmienił się na przestrzeni tych ostatnich dwunastu lat. Nie zabrakło także ciekawych informacji na temat Mistrzostw Świata U-20, które w tym roku odbywają się w Polsce. Puławski MOSiR będzie bazą treningową dla reprezentacji Senegalu i Thaiti.

BEZ STOPERA – 2019-02-19

Ferii zimowych ciąg dalszy. Tym razem jednak aura nie sprzyjała do tego by poszusować na nartach czy snowboardzie, więc zaproponowaliśmy nadrobienie książkowych zaległości. Oczywiście tych związanych ze sportem. „Kuba” i „Obsesja doskonałości” – to dwie pozycje, o których rozmawialiśmy w tym odcinku. Na pozór, zupełnie inne – to za sprawą ich bohaterów, czyli Kuby Błaszczykowskiego i Cristiano Ronaldo. Jednak po przerzuceniu już kilku kartek możemy zobaczyć pewne podobieństwa. A później? Posłuchajcie sami.BEZ STOPERA – 2019-02-12