Buszujący w płytach


BUSZUJĄCY W PŁYTACH – 2019-05-16

W tym odcinku posłuchacie bardzo udanego debiutu. Płyta ta zebrała znakomite recenzję, ale ponieważ nie była promowana i została w niewielkim nakładzie (zaledwie 2000 sztuk), przeszła bez większego echa. Bartek Leśkiewicz lubi tego typu krążki, ale to już doskonale wiecie. A właśnie… ten debiutancki album nosi tytuł My Lullaby, a stworzyła go Aga Zaryan.

BUSZUJĄCY W PŁYTACH – 2019-05-09

“Man Of The Woods” to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake’a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys. Album zdecydowanie odbiegający od poprzednich produkcji – właśnie to skłoniło Bartka Leśkiewicza, by kolokwialnie mówią – wziąć go na warsztat.

BUSZUJĄCY W PŁYTACH – 2019-05-02

Ta już jakby nie patrzeć majowa muzyczna wędrówka, była nieco inna od wszystkich pozostałych. Tym razem nie zdradzimy tutaj tego czym ten program różni się od poprzednich. Tego musicie posłuchać sami, a posłuchacie Kasi Nosowskiej i jej albumu „Osiecka”.

BUSZUJĄCY W PŁYTACH – 2019-04-25

“Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia” – tak o tej płycie, która powstała dzięki platformie crowdfundingowej powiedziała Natalia Grosiak. A skoro Natalia, to już wiadomo, że Mikromusic. Posłuchajcie 🙂

BUSZUJĄCY W PŁYTACH – 2019-04-18

Muzyka ludowa to nie tylko ładne śpiewy i żywe tańce, to także krzyk o krzywdzie, biedzie, niesprawiedliwości. – opowiadał po wydaniu tego krążka lider formacji R.U.T.A. Maciek Szajkowski. Teraz posłuchajcie co opowiedział o niej Bartek Leśkiewicz 🙂