Czwartkowe porady życiowe


Opis

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2019-01-03

“Postanowienia noworoczne” – Właśnie rozpoczął się nowy rok. Stary został podsumowany, na nowy patrzymy pełni nadziei i świeżych chęci. Podejmujemy różne postanowienia, aby zmienić coś w naszym życiu. Często nie udaje nam się wytrwać zbyt długo. Dlaczego tak jest? Co zrobić, aby w sposób praktyczny wykorzystać pozytywną atmosferę początku roku?

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-12-27

“Co ludzie powiedzą?” – wspólnie zastanowiliśmy się, czy opinia ludzi wokół nas rzeczywiście ma znaczenie i czy powinniśmy się nią przejmować. Jaka grupa zawodowa najbardziej przejmuje się opinią społeczną? Czy jesteśmy zależni od tego co myślą inni? Jakie są niebezpieczeństwa bycia uzależnionym od czyjegoś zdania?

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-12-20

“Ciemne strony Świąt Bożego Narodzenia” – Zbliżają się szybkimi krokami święta Bożego Narodzenia. To szczególny okres w roku, ale słowo “szczególny” może mieć przecież wiele znaczeń. W tym odcinku rozmawiamy ze słuchaczami o “szarych”, żeby nie powiedzieć “ciemnych” stronach świąt: przygotowaniach, rodzinnych spotkaniach, życzeniach i innych sprawach. Trochę poważnie, trochę z przymrużeniem oka.

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-12-06

“Truciciele i wampiry” – W każdym środowisku: rodzinie, grupie znajomych, zakładzie pracy czy szkole, znajdą się osoby, które skutecznie psują dobrą atmosferę, wprowadzają stres, okradają z dobrego humoru. O nich, metodach które stosują i o tym, jak sobie z nimi radzić powiemy sobie w tym odcinku.

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-11-29

“Jak dobieramy się w pary?” – Kontynuujemy temat z poprzedniego odcinka, w którym mówiliśmy o miłości w dobie Internetu. W tej audycji rozmawiamy na temat dobierania się ludzi w pary. Czym kierujemy się w wyborze partnera? Czy zakochani są szaleńcami? Czy w relacjach damsko-męskich powinniśmy się kierować głosem serca czy zdrowym rozsądkiem?