Czwartkowe porady życiowe


Opis

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-10-25

“Budowanie mostu nad luką międzypokoleniową”, czyli kolejna audycja z cyklu burzenia uprzedzeń. Tu zajęliśmy się luką międzypokoleniową, czyli różnicami pomiędzy ludźmi należącymi do różnych pokoleń. Dlaczego dzieci nie potrafią zrozumieć rodziców? Dlaczego ludzie starsi narzekają na młodzież? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w tym odcinku.

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-10-18

W domu, w pracy, w szkole, w mediach, wszędzie widzimy różne oblicza wojny trwającej od zawsze – wojny płci. Kobiety i mężczyźni to przedstawiciele dwóch różnych światów. Nie rozumiemy się nawzajem. Czy warto prowadzić tę wojnę? Jak możemy osiągnąć porozumienie?

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-10-11

Samiec alfa to osobnik obdarzony specyficzną naturą. Trzeba umieć go podejść, aby wykorzystać jego potencjał i czerpać z niego korzyści. Co należy robić, aby go okiełznać?

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-10-04

Żyjemy w świecie, gdzie wszystko dzieje się szybko. Na każdym kroku czekają na nas obowiązki, które musimy spełnić. Brakuje w tym wszystkim czasu dla siebie. Jakie korzyści mogą płynąć ze zwykłego gapienia się w sufit?

CZWARTKOWE PORADY ŻYCIOWE – 2018-09-27

Codziennie widzimy w mediach ludzi sukcesu, ludzi, którym udało się osiągnąć swoje cele. Rzadko jednak mówi się o tym, jak to zrobili. Chcesz zmienić coś w swoim życiu, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Metoda małych kroków to idealne rozwiązanie dla zabieganych.