Do wyboru do koloru


Do wyboru do koloru – prowadząca program Pani Magda Czaplińska porusza tematy związane z wizażem i stylizacją oraz aranżacją.

Audycja nie jest już emitowana.

DO WYBORU DO KOLORU – 2018-05-28

Jest to ostatni odcinek programu “Do wyboru do koloru” w którym to Magda Czaplińska podsumowała wszystkie dotychczasowe oraz zdradziła co jeszcze należy zrobić aby wszystkie nasze stylizacje były spójne i harmonijne.

DO WYBORU DO KOLORU – 2018-05-21

Szafa uzupełniona to teraz czas na dodatki, a tych jest naprawdę mnóstwo. Jak to mówią szczegóły mają ogromne znaczenie, więc wystarczy posłuchać a dowiecie się wszystkiego o tym co należy dodać to swoich stylizacji aby wyglądały jeszcze lepiej.

DO WYBORU DO KOLORU – 2018-05-14

Skoro domowy kuferek z kosmetykami już skompletowany, to teraz czas zabrać się za naszą szafę. Magda Czaplińska opowiedziała o tym co powinno się w niej znaleźć.

DO WYBORU DO KOLORU – 2018-05-07

Najpotrzebniejsze kosmetyki które powinny się znaleźć w waszych domowych kuferkach ? tak, tak ? właśnie o nich opowiedziała Magda Czaplińska, która zdradziła również czego nie powinnyście robić oraz jakie marki wybrać najlepiej.

DO WYBORU DO KOLORU – 2018-04-30

O stylizacji biznesowej wiecie już wszystko. W tym programie dowiadujecie się nieco o stylizacji ślubnej. Magda Czaplińska odpowiada na pytanie jaki makijaż na ten wyjątkowy dzień, co z tą suknią, jakie dodatki oraz podpowiedziała jak ubrać się na drugi dzień.