Kostka Remika


KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-02-12

Gościem w programie Remika Jeżewskiego był Henryk Mizak, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Puławach.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-02-05

Tym razem gościem w programie Remigiusza Jeżewskiego był sierż. szt. Marcin Gorgol z Zespołu ds. nieletnich, profilaktyki i patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Rozmowa dotyczyła przemocy jakiej można doświadczyć w szkole oraz oczywiście tego, jak jej zapobiegać.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-01-29

Gościem w programie „Kostka Remika – ja pytam, Wy wiecie” był Piotr Rzetelski, radny sejmiku województwa lubelskiego. Rozmowa dotyczyła wystąpienia Rzetelskiego z klubu radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego, szans rozwoju powiatu puławskiego, a także działań jakie w tym kierunku były już przez niego podejmowane.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-01-22

Gościem w programie był Jakub Kulesza, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz wiceprezes partii „Wolność” Janusza Korwina-Mikke. Rozmowa dotyczyła naszego miasta, tego jak wybory samorządowe i zmiana na fotelu prezydenta wpłynęła na nie. Nie zabrakło także pytań o sytuację w jakiej znalazły się puławskie Zakłady Azotowe. Natomiast na fali ostatnich wydarzeń i tragicznej śmierci prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza, podjęty został również temat hejtu i mowy nienawiści, które jak zaraza plenią się w sieci, ale również słychać to bardzo wyraźnie w przestrzeni publicznej, ale i wypowiedziach wielu polityków.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-01-15

Gościem w programie “Kostka Remika – ja pytam, Wy wiecie” był Wiesław Stolarski, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Puławach, a tematem rozmów zakres działań ZDM, zrealizowane inwestycje w 2018 roku i te zaplanowane na już rozpoczęty 2019.