Książkowy kalejdoskop


KSIĄŻKOWY KALEJDOSKOP to program Agnieszki Gorczycy skierowany do ludzi z pasją czytania. To spotkanie z dobrą książką i ciekawymi gośćmi. To literacki przewodnik po rynku wydawniczym, nowościach, wznowieniach i zapowiedziach. Audycja literacka na naszej antenie w każdy czwartek kilka chwil po 20:00.

 

KSIĄŻKOWY KALEJDOSKOP – 2017-06-29

Rozmowa z Moniką Oleksy o jej książce “Spacer nad rzeką”. To opowieść o miłości, starym rodzinnym domu w Kazimierzu nad Wisłą i małym miasteczku, którego mieszkańcy skrzętnie przechowują wspomnienia.

KSIĄŻKOWY KALEJDOSKOP – 2017-06-22

Tłumacz nie ma łatwego życia. O twórczości Isabel Allende, pracy, pasji i Hiszpanii opowiedziała Marta Jordan, tłumaczka z języka hiszpańskiego.

KSIĄŻKOWY KALEJDOSKOP – 2017-06-15

Plany puławskiego MDK na wakacje i nie tylko. W studiu gościliśmy Małgorzatę Klinkosch z MDK, Jowitę Chwałek i Alicję Rzepkę z Teatru Gdańska 4 oraz Julię Ogonowską z Literackich poniedziałków.

KSIĄŻKOWY KALEJDOSKOP – 2017-06-08

W audycji rozmawiano o książce pt. „Upał”, która jest opowieścią o pułapce, o sieci, którą na nas zastawiono, o pracoholizmie i braku obecności.Gościem telefonicznym był autor – Michał Olszewski.

KSIĄŻKOWY KALEJDOSKOP – 2017-06-01

Joakim Zander (Pływak oraz Islamski łącznik), a także Mario Vargas Llosa (Dzielnica występku). O inspiracji, wolności, mediach i pieniądzach.