Magazyn sportowy


Magazyn Sportowy to audycja prezentująca wydarzenia sportowe rozgrywające się przede wszystkim w naszym regionie, na lokalnych boiskach, ale nie tylko. Przybliża najbardziej spektakularne sukcesy drużyn i zawodników. Stałym punktem programu jest rozmowa z gościem reprezentującym świat sportu.

W każdy wtorek tuż po 9.00 zapraszają Maciek Saran i Cristian Górski.

MAGAZYN SPORTOWY – 2019-06-11

Gościem o poranku był Robert Borucki, trener sekcji podnoszenia ciężarów w Klubie Sportowym Wisła Puławy, a tematem sukcesy Jakuba Węgrzyna, Natalii Foty oraz pozostałych sztangistów. Nie zabrakło także sportowego przeglądu tygodnia.

MAGAZYN SPORTOWY – 2019-06-04

Letnie ćwiczenia na trawie – to kolejny już projekt Fundacji BezMiar. A, że ze sportem ma wiele wspólnego, to nie mógł umknąć naszej uwadze. Posłuchajcie co opowiedziała o nim Elżbieta Krawczyk.

MAGAZYN SPORTOWY – 2019-05-28

PL(j)ogging – to nowy pomysł Wolontariatu Pracowniczego Grupy Azoty Puławy. O projekcie współtworzonym z Fundacją BezMiar, rozmawialiśmy z Marylą Miłek i Łukaszem Drykiem.

MAGAZYN SPORTOWY – 2019-05-21

Gdzie warto wybrać się na przejażdżkę rowerem? O tym porozmawialiśmy z Andrzejem Szczygłem z grupy Puławskie Rajdy Rowerowe. Rozmawialiśmy także o bezpieczeństwie na drogach – tu jak wiadomo, kierowcy aut nie zawsze szanują tych poruszających się jednośladem. Mowa była także o rajdach jakie grupa ta organizuje.

MAGAZYN SPORTOWY – 2019-05-14

Wiedzieliście, że jeszcze za życia Jan Paweł II zgodził się zostać Honorowym Obywatelem Kazimierza Dolnego? No właśnie. Ale teraz pewnie zastanawiacie się co postać Wielkiego Polaka ma wspólnego z tym nadwiślańskim miasteczkiem.. Od czterech lat, właśnie w Kazimierzu Dem’a Promotion organizuje Festiwal Biegowy noszący imię Jana Pawła II. O tym wydarzeniu rozmawialiśmy z Mirosławem Milewskim, prezesem Dem’a Promotion, a zarazem organizatorem tego festiwalu.