Porady eksperta w eterze


PORADY EKSPERTA W ETERZE to program z ludźmi i dla ludzi. Dagmara Ostałowska wraz z zaproszonymi ekspertami rozmawia na tematy związane m. in. ze zdrowiem, urodą czy psychologią. Zadaje nurtujące pytania, ale otrzymuje też fachowe odpowiedzi. Porady eksperta w eterze w każdą środę po 20:00.

 

PORADY EKSPERTA W ETERZE – 2017-06-28

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i szaleństw. Jednak, aby było bezpiecznie należy pamiętać o kilku zasadach np. jak zachowywać się nad wodą. O bezpiecznym urlopie mówiła Ewa Rejn-Kozak – młodszy aspirant, rzecznik prasowy Komendy Policji w Puławach.

PORADY EKSPERTA W ETERZE – 2017-06-21

Piersi i szyjki macicy – to dwa najczęstsze kobiece nowotwory. W audycji rozmawiano o profilaktyce, diagnozie i badaniach. Gościem programu była dr Paulina Kocur-Jakubik.

PORADY EKSPERTA W ETERZE – 2017-06-14

Dla nich pachniemy pożywieniem, czają się tam, gdzie lubimy spędzać czas wolny i są bardzo niebezpieczne! Kleszcze atakują! Gościem audycji była Elżbieta Reichert, specjalistka chorób wewnętrznych.

PORADY EKSPERTA W ETERZE – 2017-06-07

Przytulamy, całujemy i kochamy. Ale czy potrafimy o nie zadbać? W audycji rozmawiano z Jackiem Krasuckim, lekarzem weterynarii, o sposobach zabezpieczania naszych pupili przed kleszczami, upałem, oraz o tym jak być świadomym właścicielem czworonoga.

PORADY EKSPERTA W ETERZE – 2017-05-31

Tematem audycji była walka z próchnicą. O profilaktyce stomatologicznej od najmłodszych lat, a także o tym, jak dbać o zęby w ciąży, jakie pasty stosować i czy fluor jest zdrowy – opowiedziała Pani Ząbek Katarzyna Sobieszek.