Spacer z muzeum


SPACER Z MUZEUM – 2017-06-30

Gościem audycji był Paweł Lis, kierownik Oddziału Grodzisko Żmijowiska, który podsumował dotychczasowe dwie edycje “Spotkań z Archeologią”, opowiedział czym będą wyróżniać się tegoroczne Warsztaty Archeologii Doświadczalnej // Grodzisko Żmijowiska oraz jakie zmiany wprowadził do ich programu. Archeolog zaprosił także na Słowiańskie Babie Lato, które wzbogaci wrześniowe Europejskie Dni Dziedzictwa.

SPACER Z MUZEUM – 2017-06-23

O wakacyjnej ofercie Muzeum Nadwiślańskiego opowiedział Seweryn Kuter – kierownik Działu Wystaw i Promocji Muzeum Nadwiślańskiego.

SPACER Z MUZEUM – 16.06.2017 r.

Gościem audycji była Danuta Olesiuk, kierownik oddziału Zamek w Janowcu. Rozmawiano o warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Kamilę Mazurkiewicz-Osiak, które są poświęcone fotografii przyrodniczej i astrofotografii. Rozpoczną one Festiwal Gwieździstego Nieba, który potrwa od 24 czerwca do 12 sierpnia.

SPACER Z MUZEUM – 09.06.2017 r.

Gościem audycji była Monika Januszek-Surdacka, kierownika Oddziału Dom Kuncewiczów, która opowie o pobycie literatów i poetów w Kazimierzu Dolnym, slamie poetyckim, zbliżającym się spotkaniu Dookoła pieca // Spotkanie z Agnieszką Zawadzką // Warsztaty oraz planach na najbliższe tygodnie.

SPACER Z MUZEUM – 02.06.2017 r.

Gośćmi audycji byli Dorota Seweryn-Puchalska, kierownik Oddziału Kamienica Celejowska oraz Sylwester Ambroziak – ceniony artysta rzeźbiarz, którzy opowiedzieli o wernisażu artysty pt. „Nazywam się człowiek”.