Spacer z muzeum


SPACER Z MUZEUM – 2019-04-17

Wiecie już jak spędzicie przełom kwietnia i maja? Jeśli nie, to z pomocą przychodzi Muzeum Nadwiślańskie. O tym, jakie propozycje ma na czas majówki Muzeum Nadwiślańskie, opowiedział dr Seweryn Kuter z Działu Wystaw i Promocji.

SPACER Z MUZEUM – 2019-04-10

Wystawa “Oddychać powietrzem prawdziwej sztuki” – o tym, co można zobaczyć na ekspozycji i w jaki sposób realizuje ona dwie zasadnicze misje Muzeum Nadwiślańskiego, opowiedział jej kurator, dr Seweryn Kuter.

SPACER Z MUZEUM – 2019-04-03

Kazimierz Dolny był azylem dla artystów, którzy w latach 50-tych mieli odwagę szukać twórczej wolności, odżegnując się od panującego socrealizmu. Na puławski wykład, skoncentrowany na tym zagadnieniu, zaprosiła Dorota Seweryn-Puchalska, kierownik Oddziału Kamienica Celejowska.

SPACER Z MUZEUM – 2019-03-27

Jak w Muzeum Nadwiślańskim minie nadchodzący kwiecień? O wszystkich zaplanowanych atrakcjach opowiedział Seweryn Kuter z Działu Wystaw i Promocji.

SPACER Z MUZEUM – 2019-03-20

Ten „Spacer z Muzeum” przeniósł nas do świata artystów, którzy w czasach przedwojennych odwiedzali Kazimierz Dolny i znajdowali tu twórczą inspirację. Dorota Seweryn-Puchalska, kierownik Oddziału Kamienica Celejowska, opowiedziała o Pierwszej Grupie Krakowskiej i zaprosiła na wykład do Pałacu Czartoryskich w Puławach.