Jesteśmy jeszcze wciąż młodą, niezależną, prężnie rozwijającą się i jedyną stacją radiową w Puławach. Oferujemy naszym słuchaczom między innymi audycje sportowe, kulturalne, historyczne, społeczne, autorskie programy muzyczne i wiele innych. Relacjonujemy najważniejsze wydarzenia z Puław i okolicy.
Słuchać nas można na częstotliwości 97,2 MHz w obszarze znacznie przekraczającym powiat puławski oraz w internecie.

Ramówka RADIA PUŁAWY 24:

 

24/7 – GRAMY DLA CIEBIE

a poza muzyką:

 

PONIEDZIAŁEK:

7:00…7:15 – Reportaż Fundacji “Głos Ewangelii”

8:00…18:00 – Serwisy informacyjne (co godzinę)

8:00…13:00 – Poranek – Bartosz Leśkiewicz

13:15…13:20 – Policyjne Podsumowanie Tygodnia

13:00…18:00 – Popołudnie – Bartosz Leśkiewicz

19:00…19:02 – Kropla Wieczności

20:00…21:00 – Magazyn sportowy – Maciek Saran, Cristian Górski

 

WTOREK:

8:00…18:00 – Serwisy informacyjne (co godzinę)

8:00…13:00 – Poranek – Magdalena Krawczak

13:00…16:00 – Popołudnie – Magdalena Krawczak

16:00…17:00 – Kostka Remika – ja pytam, Wy wiecie – Remigiusz Jeżewski

17:00…18:00 – Popołudnie – Magdalena Krawczak

19:00…19:02 – Kropla Wieczności

20:00…21:00 – Bez Stopera – Maciek Saran

 

ŚRODA:

8:00…18:00 – Serwisy informacyjne (co godzinę)

8:00…13:00 – Poranek – Bartosz Leśkiewicz

13:00…14:00 – Popołudnie – Bartosz Leśkiewicz

14:00…15:00 – Co_w_regionie.pl – Joanna Czajkowska

15:00…16:00 – Popołudnie – Bartosz Leśkiewicz

16:00…17:00 – Porozmawiajmy o Historii – Remigiusz Jeżewski

17:00…18:00 – Popołudnie – Bartosz Leśkiewicz

19:00…19:02 – Kropla Wieczności

19:10…20:00 – Spacer z Muzeum – Magdalena Krawczak

20:00…22:00 – Lista Przebojów RP24Bartosz Leśkiewicz

 

CZWARTEK:

8:00…18:00 – Serwisy informacyjne (co godzinę)

8:00…13:00 – Poranek – Magdalena Krawczak

13:00…18:00 – Popołudnie – Magdalena Krawczak

19:00…19:02 – Kropla Wieczności

20:00…21:00 – Rockowa Ostryga – Bartek Ostryński

21:00…22:00 – Czwartkowe Porady Życiowe – Paweł Szulik

 

PIĄTEK:

8:00…18:00 – Serwisy informacyjne (co godzinę)

8:00…13:00 – Poranek – Magdalena Krawczak / Bartosz Leśkiewicz

13:00…18:00 – Popołudnie – Magdalena Krawczak / Bartosz Leśkiewicz

19:00…19:02 – Kropla Wieczności

20:00…22:00 – Dos Gringos Hit Lista

 

SOBOTA:

07:00…08:00 – Niedziela u Farmera (powtórka) – Joanna Czajkowska

08:00…09:00 – Bez Stopera (powtórka) – Maciek Saran

18:00…19:00 – Kostka Remika – ja pytam, Wy wiecie (powtórka) – Remigiusz Jeżewski

20:00…24:00 – Sobotnie granie – Tomasz Walczak

 

NIEDZIELA:

07:00…08:00 – Porozmawiajmy o Historii (powtórka) – Remigiusz Jeżewski

08:00…08:15 – Rozważanie Ewangelii – Fundacja “Głos Ewangelii”

18:00…19:00 – Niedziela u Farmera – Joanna Czajkowska